Roxanne se oficiálně loučí

13. října 2013 v 19:22 | Roxanne Isenstar Flamytail
Ahoj. Jenom jsem chtěla říct, že s blogováním a zveřejňováním povídek na internetu totálně končím. Mám svoje důvody, které se mi tu nechtějí rozebírat, ale vězte jedno: Já tu ze sebe debila dělat nebudu a je mi to už totálně jedno. Moc děkuji Xanye a Lee, že mi tak dlouho pomáhaly, ale tohle už nemá cenu. S komentováním nekončím, ale se vším ostatním jo.Blog vymažu zítra a možná se k zveřejňování dostanu někdy v budoucnu, ale teď stoprcentně ne. To ale neznamená, že přestanu psát.
Takže sbohem.
Roxanne
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Xanya Xanya | Web | 13. října 2013 v 21:46 | Reagovat

Počkat,počkat to mi nemůžeš udělat! O_O A na apollo-sisters ještě buděš chodit,že jo?
Ale chápu tě. Mě taky štve když se tolik nadřu pro nikoho. Měla jsem už tolik blogů a na žádný z nich nikdo nechodil. :-( Ach jo. Jenom u toho současného jsem měla zatím docela štěstí a pořád mě to překvapuje.
Ale prosím tě jestli zvažuješ,že nebudeš zveřejňovat povídky na apollo-sisters tak nad tím ještě popřemýšlej. Ale je dobře,že tě to neodradilo od psaní. Já bych se taky nevzdávala svých koníčků jenom kvůli neúspěchu,ale na ten blog bych už asi taky dál nechodila.
Líbí se mi tvůj přístup. Mě by už ruply nervy mnohem dřív a tys ses i mnohem víc nadřela než kdy já. Tomuhle blogu se prostě nějak nezdařilo(i když netuším proč-tvoje povídky jsou jedny z nejlepších). Je mi to líto a hodně štěstí s psaním a doufám,že budeš i dál chodit na AS,protože jinak bych dostala menší srdeční záchvat. Nechceš zabít Xanyu,že ne? :-D
Nejspíš neznám všechny důvody,ale k těm které jsem pochopila-rozumím ti. Nikoho nebaví se tolik snažit a pak to nikdo neocení. Takže všechno co jsem chtěla říct už jsem řekla a abych zkazila tu dojemnou atmosféru,kterou jsme tady vyvolala *mlátí se po hlavě* (Dočasně) sbohem Roxie Flamytail. *zasalutuje*

2 Roxanne Flamytail Roxanne Flamytail | 14. října 2013 v 9:08 | Reagovat

[1]: Děkuju, že mě chápeš. Prostě se mi nějak nepodařilo se znovu uchytit jako předtím... Ale na AS chodit budu, Brook mě vezme do azylu, ale budu zveřejňovat jen nebuláky, protože ve psaní normálních se mám ještě hodně co učit :-D.
Ale moc ti za všechno děkuju. :-D

3 Marille Marille | 15. října 2013 v 17:59 | Reagovat

WHAT? Roxinko, že si děláš legraci, že? Je to z části i moje vina, viď? Já vím, že jo. Vykašlala jsem se na tebe, i když tys ke mě přitom pořád chodila, promiň, promiň, promiň... Promiň, promiň! Promiň, promiň, promiň, je mi to moc líto! Jsem hrozná! Vykašlala jsem se na čtení tvých povídek a teď je mi to strašně líto. Vážně promiň. Ale hlavně nepřestávej psát! I kdybys to nezveřejňovala, hlavně piš dál, protože píšeš úžasně, holka. Od tý doby, co jsem poprvé narazila na tvůj blog... Neuvěřitelně jsi se zlepšila *Kruci už bulím! Jako když jsi rušila svůj první.* .... *Damn it, já už nevím, co mám napsat!* Aspoň se prosím objevuj na AS a... prostě hodně štěstí do života a tak :)

4 Roxanne Flamytail Roxanne Flamytail | 16. října 2013 v 17:07 | Reagovat

[3]: Děkuju. Nechci být nepříjemná, ale dala jsi si trochu na čas :-D. Ale jo, odpouštím ti. Dělám to taky kvůli tomu, že už na blog nemám moc náladu a, upřímně, můj první blog byl stejně lepší. Takže ještě jednou mockrát děkuju a s psaním stoprocentně nepřestanu!

5 Lea Lea | 9. ledna 2014 v 20:52 | Reagovat

Milá Rox,
teď je mi líto, že jsem se sem nepodívala někdy v říjnu..
Co mi to děláš? Já když jsem si přečetla ten nadpis tak se mi skoro zastavilo srdce. 'Nééé!' Ty máš opravdu výborné povídky! Je mi to moc líto. Ale docela to chápu. Já mám teď nervy s fusion. Ale prosím tě, piš dál. Máš talent, zaslouží si ho rozvíjet! :-) Tvoje povídky byly.. delikátní, jakmile jsem to tady poznala, okamžitě jsem si to zamilovala. Je mi to líto. :( Ale.. chápu. (Trošku.)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama