Září 2013

Kapitola 2 3/3

5. září 2013 v 19:38 | Roxanne |  Fire Oath
A třetí část... Dneska se mi to vážně protáhlo!


Kapitola 2 2/3

5. září 2013 v 19:37 | Roxanne |  Fire Oath
Druhá část...

Kapitola 2 1/3

5. září 2013 v 19:37 | Roxanne |  Fire Oath
*mlátí hlavou o stůl* Já to dala!! Já tuhletu pitomou kapitolu vážně dopsala! A upřímě mi to dalo doopravdy zabrat. Tahle kapitola má ehm.... osm stránek ve Wordu a téměř nic se v ní neděje. Já fakt nevím, jak to dělám, ale z večera a rána mám asi dvacet tisíc slov! Jsem neuvěřitelná...
Doufám, že se bude líbit!
P.S: Stejně se nikomu líbit nebude, protože sem nikdo kromě Xanyi nechodí... Prosím, když už si to někdo jiný přečte, nechte tady prosím komentář.

Ehm... FanFiktion de BeyBlade

2. září 2013 v 19:35 | Roxanne
No... Jak jste si mohli již přečíst, píšu takovou fanfikci na BeyBlade ve formátu scénáře. Ne, že bych s tím měla nějaké plány, píšu to jenom pro radost, ale Marille mě přemluvila. Tenhle díl přešel dvěma přepisy, jedním ze sešitu do počítače a pak upravováním do téhle finální formy.
Ano, main character je Tenshi Tategamiová, ta samá, kterou mám v ségřině fanfikci. Abych jí tak nějak popsala: malý, stošedesáticentimetrový šestnáctiletý tvoreček, kterého ze všeho na světě nejvíc baví nasrávat svého staršího bratra. Za bey má Dark Cygniu (trochu jsempřekopala původní název souhvězdí Cygnus, protože se mi nelíbilo...) a ano, tři roky pracovala jako vzorný hekr a rekrut Temné Nebuly.
V tomto díle spolu jedou do Afriky, protože jí Kyoya přišel vyzvednout jako nápomoc do Wild Fangu... Ano, tato krátká povédečka je z Metal Masters, ještě předtím, než se vůbec odehrál zápas v Číně (Love ya, Caho-Shin!) a jaksi... se přepočítal v Tensiiné podlosti.
Má to ale menší háček. Er... je to v angličtině. Strašně moc se vám omlouvám, klidně mě pověste za nohy za převis v Uru'baenu a nechte mě tam tři roky viset, ale já vážně nemám srdce na to, abych to překládala. Jsem prostě zvyklá to psát v angličtině a v češtině by to ztratilo pointu, takže se ještě jednou hrozně omlouvám, ale já to nemůžu udělat! Chápu, že si to teďka nikdo nepřečte, a klidně mi i v komentářích můžete zanadávat, ale já fakt ne....
(Jo, pro pořádek- hvězdičky znamenají tón hlasu, nebo akci, kolečka, co si daná postava myslí a zbytek doufám pochopíte...)
Takže, doufám, že strýček Google bude nápomocný a , ehm... hodně štěstí!