Červenec 2013

Recenze - Raven Queen / Havraní Královna

22. července 2013 v 17:03 | Roxanne |  Knihy
Ahoj. Asi bych měla pracovat na té-nové-povídce-která-ještě-nemá-jméno, ale za a) jsem hrozně líná, za b) dochází mi papír a jsem u prarodičů, takže nemůžu psát do jejich Wordu a za c) pracuju na svojí naprosto trapné anglické verzi fanfikce na BB ve formě scénáře. Je to naprosto divný a pitomý, ale Brook se to z nějakého záhadného důvodu líbí.
Abych vysvětlila nadpis: V Chorvatsku jsem dočetla jednu ze svých knížek ze školní knihovny a je tak nádherně napsaná, že na ní prostě recenzi napsat musím...

Nová povídka... nebo něco takového....

21. července 2013 v 12:12 | Roxanne |  Autorčiny Kecy
Ahojky! Neukamenujte mě, prosím, že jsem se ty dva týdny neozvala, dovolená v Chorvatsku, kde jsem udělala dokonalý trapas.... náhled: Rox, animátoři, písnička Gentleman a její taneční kreace... pravděpodobně jsem vypadala jako naprostý debil, ale Brook mě stále ujišťuje, že to bylo naprosto skvělý...
Tak, to jsem se tak trochu zakecala, ale zpátky k nadpisu. Chystám takovou menší povídku na téma Lykantropové vs. Elfové. Kdo neví, co je lykantrop: člověk, který se může libovolně měnit na určité zvíře. Jsou tam taky ještě Měniči, ale o tom až pak....
No, hlavní hrdinka se jmenuje Jay Hawkinsová, neuvěřitelně nenormální holka, která si nepřestane stěžovat na svoje jméno... jo je taky trochu cholerik. Vedlejší lehce hlavní postava jménem Castor André, roztomilý klučina, též si nepřesane stěžovat na jméno, Jayin parťák ve zločinu a.... no jo, pobral trochu víc rozumu než vypadá. Další postava, která tam tak lehce figuruje, je profesor John Smith, sadistický namyšlený a hlavně vysoce arogantní učitel, který se jim pokouší udělat ze života peklo a kterého mám jako postavu nejradši. A poslední postava, která se tam taky bude sem tam objevovat: Leo André, Castorova naprosto šílená dvanáctiletá sestra s vysokou závislostí na japonských anime. Tu jsem vytvořila po pečlivém zkoumání své sestry, i když podobu i jméno mají úplně jinou.
Tak, co myslíte?

Pokud se vám to nelíbí, napište do komentů, ale vězte, že já to sem stejně dám... :D


Vaše střelená,
Roxanne Isenstar Flamytail

Vítej!

4. července 2013 v 11:02 | Roxanne
Ahoj. Oficiálně Tě vítám na svém blogu. Mé jméno je Roxanne Flamytail.
Někdo mě před časem znal jako Isenstar, někdo jako Raven Evangerovou a někdo možná zná i mojí sestru Brook Evangerovou. Jsem člověk lidský ženského pohlaví, odrůda Spisovatel/Povídkář, čeleď Zloun. Též druh Knihomol, čeledi Fantasy. Mezi mé nejoblíbenější patří Odkaz Dračích Jezdců, Percy Jackson, Bohové Olympu, Podzemí (to je tak trochu i sci-fi....) a Věk Magie.
Jsem člověk závislý na hudbě, hlavně skupina Linkin Park, instrumentální skladby Two Steps From Hell a zrychlovaná hudba Nightcore. Když už mluvíme o závislostech, můj duch také leží ve světě anime. Ano, závislák na Beybladeu promluvil. Howgh.
Tento blog je zaměřen na mé povídky, kecy a výlevy. Pokud budou hrubky v gramatice, nedělejte si s tím hlavu. Češtinu mám jen v sobotu, a z toho si až tak moc nepamatuju.
Pokud vás předchozí věta zmátla, mám tu vysvětlení: Bydlím v německu, přesně pět a půl hodiny jízdy do čech. Ha.
Takže.. zatím se s vámi loučím a pokusím se sem časem přihodit nějaký další článek.Your Roxanne Flamytail